Skip to content
424328664-vivens.png

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz środka, który rozwiąże tenże kłopot oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością prawdopodobnie istnieć niewłaściwa dieta i szkodliwe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który polepsza ich kształt i formę. Dzięki dokładnie dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale przydają się zarówno dla kobiet, jak również dla ludzi, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż cały olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, wpływając na pozostały element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspomagają w ostatnim zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To rzeczywiście owe fakty stanowią o dobrym funkcjonowaniu suplementu i posiadają głębokie stanowienie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, i co wewnątrz tym idzie, nawet do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo