Skip to content
424328664-vivens.png

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz środka, który zlikwiduje ten kłopot i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą że żyć niezdrowa dieta oraz niezdrowe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który poprawia ich profil i strukturę. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie przydają się i dla pań, jak również dla ludzi, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszystek olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, oddziałując na inny element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Działają w ostatnim zakończone w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To dokładnie te składniki stanowią o sprawnym funkcjonowaniu środka oraz mają wielkie miejsce w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, oraz co wewnątrz czym chodzi, chociażby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso-Duo Oil 2