Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

przez | 18 listopada 2018

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo wynikające z sporych elementów wzmacniających, które spotykają się w niniejszym serum sprawiają, że już po pierwszej aplikacji widać oraz poczuć różnicę. To wielka formuła, która składa się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w normalnych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To natomiast wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz związanych z nimi zalecie. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży wprowadza do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C i E efektywnie ochrania włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co liczy niezbyty dowód że warto sięgnąć z plusów tego preparatu osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

Pro Engine Ultra

Revitalum Mind Plus

Vivese Senso Duo