Skip to content
1847725342-multil.png

Multilan Active – poprawa słuchu przenigdy nie była taka łatwa. Sojusznik w walce z utratą słuchu!

Stopniowa utrata słuchu nie musi być twardą dolegliwością.

Dzięki Multilan Active możesz zapomnieć o takim kłopocie a w końcu bawić się każdym dniem.

Za efektywne efekty zadania oraz mocną redukcję problemów ze słuchem po pewnym stosowaniu Multilan Active odpowiada przede wszystkim przemyślany skład preparatu. To unikatowa receptura przygotowana z propozycją o osobach, które borykają się ze stopniową utratą słyszalności – w rezultatu postępującego wieku lub nadmiernego postawienia na podwyższone hałasy. Sekretem jest wywar z miłorzębu japońskiego w połączeniu z czyniącym medyczne cuda enzymem Q10, przyjmowanym przez wielu specjalistów za sam z najważniejszych enzymów ludzkiego organizmu.

Ponieważ Multilan Active dostępny jest w budowie pigułek, jego realizowanie jest wysoko przyśpieszone, gdyż zawarte w nim substancje natychmiast przejmują się w krew i tkanki. Zaś co cieszy, że zaczynają działać praktycznie już po kilkudziesięciu minutach. Tymi podstawami są nie tylko wyciąg z miłorzębu i enzym Q10, ale także inne ważne związki chemiczne, które zapobiegają nasilaniu się kłopotów ze słuchem oraz stymulują ośrodek słuchu i pozwalają zwalczać przykre przypadłości. 

Można tutaj wymienić również olejek kamforowy, laktony terpenowe, izoramnetynę, kwecytynę oraz cynk. Wszystkie owe substancje złączone w poszczególnej kapsułce Multilanu Active sprawiają, iż otrzymuje on wartościowy oraz niezastąpiony nacisk na ucho psychiczne i tym jedynym zdecydowanie poprawia jakość słuchu. To kosmetyk dla każdego: suchszych i młodszych, którzy chcą zacząć normalnie słyszeć.

Multilan-Active

PerleBleue Visage Care Moisturise