Skip to content
1921663275-ling.jpg

Ling Fluent – szybkie rezultaty i intensywna nauka języka obcego. Przetestuj to już dziś!

Istota działania Ling Fluent jest nadzwyczaj przystępna: wystarczy otworzyć program, a wówczas wyciągnąć z listy dostępnych języków ten, którego naukę chcemy zacząć. Aplikacja sam wyświetli nam dobrane montaże nowych słówek, które pogrupowane są w intuicyjne kategorie np. zdrowie, praca, rodzina, ułatwiające całościową naukę. Natomiast potem chodzi tylko pracować zgodnie z informacjami na ekranie – poznając kolejne słówka, przygotowując się ich użycia w normalnych zdaniach dodatkowo w spokoju rozumiejąc ich własne znaczenie.

Wykonana przez ekspertów technika nauki Ling Fluent to pozytywny oraz niesamowicie precyzyjny twórz na poznanie szerokiego słownictwa w nieznanym języku, a dzięki obecnemu na przyjemne oraz łatwe porozumiewanie się nim na wakacyjnych wyjazdach albo w czasie zagranicznej pracy. Co znaczące, technika wpływa na uczniów w dowolnym wieku; nie jest także znaczenia, czy tylko zaczynasz naukę danego języka, albo te był spośród nim tylko do wykonywania – planuj jest światowy oraz a tak doskonale działa chociażby na głowy, które tworzą wiedzę w zaawansowanym wieku.

Wykorzystanie multimedialnej platformy e-learningowej również działa na skuteczność działania techniki, gdyż nauka kolejnych słówek zatrzymuje się bardziej popularna, atrakcyjna i zróżnicowana. I można jeszcze na bieżąco sprawdzać stan swojej umiejętności oraz dokonane postępy, natomiast przez powtarzanie ćwiczeń skutecznie utrwalać nowe słówka i szkolić się ich próbować w zwykłej międzyludzkiej komunikacji.

Ling-Fluent

Multilan Active

Perle Bleue